Programa d'activitats

Consulta la programació de la Biennal de Pensament 2022: diàlegs, conferències, debats, actuacions, esdeveniments literaris, itineraris guiats i molt més.

No cal inscripció prèvia a cap activitat de la programació principal de la Biennal (excepte Passejos Peripatètics)

Més opcions
Totes les temàtiques
Art
Canvi climàtic
Canvi tecnològic
Ciutat
Colonialisme
Cultura
Democràcia
Diversitat
Feminisme
Filosofia
Futur
Gènere
Literatura
Sobiranies
Tots els espais
Edifici Vèrtex UPC
Palau de la Música Catalana
Centre Cívic del Besòs i el Maresme
CCCB
Plaça de les Dones del 36
COAC
Can Felipa
Pati de les Dones del CCCB
Sala Raval del CCCB
Plaça Reial
Editorial Gustau Gili
Plaça de la Virreina
Plaça del Diamant
Plaça de Joan Coromines
Filmoteca de Catalunya
Biblioteca Sant Gervasi-Joan Maragall
Vil·la Joana
Biblioteca Jaume Fuster
Parc Fluvial del Besòs
Canòdrom
Centre Cívic Urgell-Auditori Teresa Pàmies
Casa de les Altures
MACBA
Palau Macaya
Centre Cívic Guinardó
Institut d'Estudis Catalans-Sala Prat de la Riba
Biblioteca Guinardó-Mercè Rodoreda
Centre Cívic Casa del Rellotge
Centre Cívic Pere Pruna
La Model
Biblioteca Ignasi Iglésias-Can Fabra i Centre Cívic Sant Andreu
Fundació Joan Miró
El Born CCM
La Capella
Biblioteca Francesc Candel
Teatre Lliure
Bar del Teatre Lliure de Gràcia
Tots els participants
Abel Riu
Achille Mbembe
Adam Przeworski
Adrià Garcia i Mateu
Adrià Pujol Cruells
Adrián Crespo
Adriano Galante
Aixa de la Cruz
Alba Rihe
Albert Sabater
Ale Hop
Alex Vicente
Alice Munyua
Álvaro Colomer
Alvydas Šlepikas
Ana Valdivia
Andrea Farina
Andrei Kurkov
Àngels Gregori
Anil Seth
Animal Company
Anna Ballbona
Anna Bofill
Anna Pacheco
Anna Pérez Català
Anna Puigjaner
Anne Waldman
Antoni Hernández-Fernández
Antoni Martí Monterde
Antonio Damasio
Antonio Gómez Villar
Antonio Turiel
Arnau Pons
Atxu Amann
Bartlebooth
Beatriz Pérez Martín
Begoña Gómez Urzaiz
Begoña Román
Bittah
Carla Simón
Carles Boix
Carles Oliver
Carles Rebassa
Carlota Subirós
Carme Arcarazo
Carme Colomina
Carme Pinós
Carme Puche Moré
Carolin Emcke
Carolina Astudillo
Carolyn Steel
Cèlia Marín
Chantal Mouffe
Charo Morán
Clara Aguilar
Clara Roquet
Clàudia Rius
Corine Pelluchon
Cristina Monge
Cristina Rivera Garza
Curro Claret
Daniel Gamper
Daniel Ibáñez
Darian Meacham
Denise Duncan
Eduard Escoffet
Ekaitz Cancela
Elbi Olalla
Eléctrico 28
Elettra Stimilli
Elisa Levi
Elisabet Rosselló
Elizabeth Hénaff
Esther Vera
Eudald Espluga
Eva Anduiza
Eva Murgui
Felipe Rey Salamanca
FemBloc
Ferran Requejo
Flor Ebendeng
Gabi Martínez
Gabriela Wiener
Gemma Barricarte
Gemma Ferreón
Gemma Ubasart González
George Monbiot
Husos
Ignacio Sánchez-Cuenca
Irene Sabaté Muriel
Isaki Lacuesta
Jacobo Cayetano (Zuloark)
Jairo Videa
Jamaica Kincaid
Jane Mansbridge
Jared Genser
Jaume López
Javirroyo
Joan Burdeus
Joan Safont
Joan Todó
Jordi Cornudella
Jordi Muñoz
Jorge Ferrer
José Luis de Vicente
Josep Lluís Martí
Josep Maria Muñoz
Josep Maria Vallès
Josep Perelló
Josep Ramoneda
Juan Daniel Treminio
Julieta Laso
Karma Peiró
Katharina Pistor
Kenneth Roth
La Selva. Ecosistema creatiu
Laida Memba
Lara Almarcegui
Laura Malinverni
Layla Martínez
Lina Meruane
Lionel Billiet (Col·lectiu Rotor)
Los Sara Fontán
Lucía Payero
Lucrecia Martel
Mans O
Manuel Arias Maldonado
Manuel Armayones
Mar Coll
Mar Rosàs
Març Llinàs
Marc Sarrats
Marek Tuszynski
Maria Arnal
Maria Callís
María Paula Saffon
Mariana Eidler
Marina Garcés
Marina Porras
Marta Bosch
Marta Segarra
Masha Gessen
Matriu.id
Mayo Fuster
Meritxell Colell Aparicio
Meryem El Mehdati
Miquel Missé
Míriam Cano
Míriam Hatibi
Neus Tomàs
Nnenna Nwakanma
Núria Cadenes
Núria Jar
Nzé Esono Ebalé
Ofèlia Carbonell
Oksana Zabujko
Óscar Martínez
Oyirum
Pablo Simón
Pablo Volt
Pau Alsina
Paula Bruna
Paula Carreras
Pedro Olalla
Pere Antoni Pons
Personaje Personaje
Pol Andiñach
Pol Jiménez
Rachel Coldicutt
Raquel Barrera Sutorra
Raquel Hervás
Renata Ávila
Ricardo Baeza-Yates
Rita Roig
Robert Fishman
Roberto Gargarella
Rutger Bregman
Santos Bacana
Silvia Fehrmann
Simona Levi
Simona Škrabec
Sira Abenoza
Sofi Oksanen
Sonia Massari
Stathis Kalyvas
Susanna Tesconi
Svetlana Aleksiévitx
Tatiana Bilbao
Thais Ruiz de Alda
Tobias Natterer
Uriel Fogué
Vicent Domingo
Violeta Kovacsics
Wekaforé
Xavier Domènech
Yaiza Berrocal
Yolanda Sey
Yuval Noah Harari
Tots els formats
Activitat educativa
Activitat familiar
Concert
Conversa-conferència
Performance
Passeig peripatètic
Altres
Totes les tipologies
Presencial
Presencial (amb inscripció prèvia)
Reproducció en directe (obert)

46 activitats

Activitats de Biennal de Pensament

Llistat de resultats

Activitats de + Biennal

Llistat de resultats